fbpx
Slide toggle

Cześć

Jestem Dzowit, a ty jesteś tu najpawdopodowniej, ponieważ chcesz nauczyć się brush letteringu lub poczytać recenzję rzeczy piśmienniczych. Bardzo się cieszę, że jesteś!

Zapisz się do mojego newslettera, żeby otrzymywać ode mnie ciekawe maile

NewsletterMasz pytanie?

Odpisuję od Poniedziałku do Soboty dzowitdesigns@gmail.com

O mnie

Moja historia

Cześć!
Jestem Dzowit. Mogę nazwać siebie artystką- tak mi się wydaję.

Od zawsze nią byłam. Jako mała dziewczynka obrałam sobie kierunek, by zostać projektantką mody, miałam nawet taką małą maszynę do szycia.

Skończyłam liceum o tym kierunku, ale dalej postanowiłam robić coś wiecej. Zbyt wiele rzeczy mnie pociąga, by zamykać się tylko w tkaninach i dzianinach (no chyba, że mówimy o ludzkim burrito w kocu- to tak, zawsze o każdej porze)

Istnieje przekonanie, mówiące o tym, że jak ktoś jest dobry we wszystkim, to tak naprawdę w niczym- ale cóż zrobić, gdy fascynują mnie i dogadują się ze mną inne materiały, takie jak metal, drewno, papier czy ceramika?

Dlatego powstało miejsce takie jak to: Dzowit Designs, które będzie łaczyć wszystkie moje pasje i zainteresowania.

Po co się ograniczać, jak można się rozwijać?

Kim jestem?

Dzowit

Jakbyś się zastanawiał/zastanawiała to czyta się to “dżowit”, po prostu w social mediach nie mozna używać polskich znaków do nazw, loginów 🙁

Moi ulubieńcy
Farby akwarelowe, Brush Peny (Ecoline, Edding, Pentel oraz Brushmarkery PRO, Pastelowe kolory (burgund też), Disney Channel, Kaczor Donald NA ZAWSZE!, Kacze opowieści, Skarbiec wujka Sknerusa, Biały żelopis, Urban Sketching, Stalówki do pióra i kryminały.
Mój styl
“Na Żywca” Lubię tworzyć tu i teraz. Jestem niecierliwa i rzadko rozplanuję prace ołówkiem. Nie oznacza to, że w ogóle nie używam szkiców roboczych, ale zmieniam zdanie tak często, że zostaję tylko z toną mazania i cićkami od gumki. Lubię mocną kreskę i jej powtarzalność, farby wodne oraz oglądanie jak kolory się ze sobą mieszają.
Złota rada
Nie twórz w złości. Będziesz tylko sfrustrowany lub sfrustrowana jak coś Ci nie wyjdzie i zaczniesz w siebie wątpić. Jak jesteś zły(a), lepiej wróć do łóżka i oddaj się w ręce jakiegoś serialu, pochłaniając cały sezon. Gwarantuje, że przy około 4-5 odcinku zapomnisz, że byłeś(aś) nie w sosie! Po skończeniu pracy nie podoba Ci się co zrobiłeś(aś)? Nie wpatruj się w nią, odłóż i zobacz za kilka dni. Świeży umysł spojrzy na to z nowej perspektywy.

Miejsce każde jak inne?

To nie jest tylko sklep z moimi projektami, to również blog, na którym będę dzielić się z wami moją wiedzą i doświadczeniem. A może wspólnie się nimi powymieniamy?

Warto czerpać z różnych źródeł

Prowadzę również kanał na youtube oraz konto na instagramie, które jest głównie moim portfolio, ale również na ista stories dodaję recenzje produktów artystycznych, pisadeł i przydasi. Jeżeli chcecie podpatrzeć jak wygląda brush lettering to instagram jest dobrym miejscem. Zapraszam tutaj

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które zamiast po gotowy produkt, weszły tutaj po inspirację i naukę to zachęcam do przeczytania wpisów na blogu tutaj

oraz do odwiedzenia zakładki “Ucz sie ze mną” tutaj

Znajdziesz tam materiały stricte do nauki.

Mam w zwyczaju mawiać:

Wszystkiego można się nauczyć, nie ma czegoś takiego jak “nie potrafię”

Natomiast moja mama odkąd pamiętam powtarza:

Człowiek uczy się całe życie

Trzeba jej słuchać bo to mądra kobieta!(no i nie wiem komu ukradła ten tekst, ale jaki on prawdziwy, prawda?)

Mam nadzieje, że ta strona dostarczy wam i rozrywki i nauki. Nie jestem profesorem (jeszcze), ale za to jestem dobrym obserwatorem i czynnym artystą i chcę wam przekazać te obserwację i rady!